Розклад автобусів по автовокзалу Василівка

Довідкова інформація автовокзалу Василівка допоможе вам відшукати найоптимальніший час відправки автобусів з автостанції (АС) до найближчих чи найвіддаленіших куточків України. Офіційний сайт Василівка містить додаткову інформацію, наприклад модель та номер автобуса і кількість вільних місць. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 06:40 та прямує за маршрутом Токмак Ас - Запорiжж.Ас1. Останній на цю добу автобус прямує за маршрутом Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 та прибуває на автовокзал о 21:15. Загалом через автовокзал Василівка проходить 134 маршрутів.

Додаткову довідкову інформацію по автовокзалу Василівка можна дізнатись за телефоном 0617574199, або ж в касі автовокзалу яка знаходиться по вул. Соборна ,1-а.

Показати на карті


Маршрут
Токмак Ас - Запорiжж.Ас1 06:40
Енергодар Ас - Бердянськ Ас 06:45
Енергодар Ас - Днiпро.Дн 06:50
Мелiтопо.Ас1 - Миргород Пол 07:00
Запорiжж.Ас1 - Енергодар Ас 07:05
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 07:10
Запорiжж.Ас1 - Кирилiвка Ас 07:10
Бердянськ Ас - Днiпро.Дн 07:10
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 07:15
Енергодар Ас - Москва Тепст 07:20
Енергодар Ас - Москва Тепст 07:20
Запорiжж.Ас1 - Приморськ Ас 07:30
Кирилiвка Ас - Днiпро.Дн 07:35
Мелiтопо.Ас1 - Запорiжж.Ас1 07:40
Запорiжж.Ас1 - Каховка Хрс 07:45
Токмак Ас - Запорiжж.Ас1 07:45
Запорiжж.Ас1 - Кишинiв Млд 07:52
Запорiжж.Ас1 - Кишинiв Млд 07:52
Запорiжж.Ас1 - Генiчесь.Хрс 07:55
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 08:03
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 08:05
Запорiжж.Ас1 - К-Днiпров.Ас 08:05
Мелiтопо.Ас1 - Запорiжж.Ас1 08:10
Запорiжж.Ас1 - Гюнiвка Вб 08:20
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 08:20
Бердянськ Ас - Днiпро.Дн 08:25
Токмак Ас - Запорiжж.Ас1 08:40
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 08:45
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 08:50
Запорiжж.Ас1 - Кирилiвка Ас 08:50
Запорiжж.Ас1 - Азов Б/В 09:00
Приморськ Ас - Запорiжж.Ас1 09:05
Бердянськ Ас - Днiпро.Дн 09:10
Токмак Ас - Запорiжж.Ас1 09:20
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 09:30
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 09:30
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 09:40
Запорiжж.Ас1 - Обiточне Чр 09:40
Кирилiвка Ас - Запорiжж.Ас1 09:40
Кирилiвка Ас - Запорiжж.Ас1 09:45
Запорiжж.Ас1 - Херсон Хрс 09:55
Запорiжж.Ас1 - Херсон Хрс 09:55
Запорiжж.Ас1 - Приморськ Ас 09:55
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 10:05
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 10:05
Запорiжж.Ас1 - Азов Б/В 10:05
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 10:25
Запорiжж.Ас1 - Гюнiвка Вб 10:30
Запорiжж.Ас1 - Приморськ Ас 10:35
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 10:40
Запорiжж.Ас1 - Українка Тк 10:40
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 10:50
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 10:55
Кирилiвка Ас - Запорiжж.Ас1 11:00
Запорiжж.Ас1 - Кирилiвка Ас 11:05
Запорiжж.Ас1 - Веселе Ас 11:05
Бердянськ Ас - Харкiв 11:10
Бердянськ Ас - Харкiв 11:10
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 11:15
Запорiжж.Ас1 - Молочансь.Тк 11:35
Кирилiвка Ас - Днiпро.Дн 11:40
Запорiжж.Ас1 - Кирилiвка Ас 11:45
Енергодар Ас - Днiпро.Дн 11:45
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 11:50
Запорiжж.Ас1 - В.Знам`Ян.Кд 11:55
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 12:05
Кирилiвка Ас - Запорiжж.Ас1 12:20
Запорiжж.Ас1 - Токмак Ас 12:20
Запорiжж.Ас1 - Енергодар Ас 12:20
Бердянськ Ас - Кри.Рiг1 Днп 12:20
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 12:30
Запорiжж.Ас1 - Кирилiвка Ас 12:30
Запорiжж.Ас1 - Енергодар Ас 12:45
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 12:45
Запорiжж.Ас1 - Приморськ Ас 12:55
Запорiжж.Ас1 - Петровськ.Кд 13:00
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 13:10
Бердянськ Ас - Днiпро.Дн 13:20
Запорiжж.Ас1 - Веселе Ас 13:25
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 13:30
Запорiжж.Ас1 - Кирилiвка Ас 13:45
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 13:55
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 13:55
Приморськ Ас - Запорiжж.Ас1 14:00
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 14:15
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 14:16
Запорiжж.Ас1 - Кирилiвка Ас 14:20
Запорiжж.Ас1 - Степанi.1 Пз 14:30
Токмак Ас - Запорiжж.Ас1 14:45
Запорiжж.Ас1 - Свiтлодол.Мл 14:50
Кирилiвка Ас - Запорiжж.Ас1 14:50
Запорiжж.Ас1 - В.Рогачи.Хрс 14:55
Запорiжж.Ас1 - Нижнi Се.Хрс 15:00
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 15:10
Токмак Ас - Запорiжж.Ас1 15:20
Запорiжж.Ас1 - Генiчесь.Хрс 15:30
Запорiжж.Ас1 - Степанi.1 Пз 15:35
Приморськ Ас - Запорiжж.Ас1 15:50
Запорiжж.Ас1 - Кирилiвка Ас 15:55
Кирилiвка Ас - Запорiжж.Ас1 15:55
Запорiжж.Ас1 - Токмак Ас 16:05
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 16:10
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 16:20
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 16:25
Запорiжж.Ас1 - Молочансь.Тк 16:30
Кирилiвка Ас - Запорiжж.Ас1 16:30
Запорiжж.Ас1 - В.Лепети.Хрс 16:35
Запорiжж.Ас1 - Доброволь.Ве 16:45
Запорiжж.Ас1 - Миколаї.1 Пз 16:45
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 16:51
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 17:20
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 17:35
Запорiжж.Ас1 - Азов Б/В 17:35
Запорiжж.Ас1 - Приморськ Ас 17:40
Кирилiвка Ас - Камянське Дн 17:50
Приморськ Ас - Запорiжж.Ас1 17:55
Запорiжж.Ас1 - Кирилiвка Ас 18:01
Запорiжж.Ас1 - Токмак Ас 18:10
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 18:20
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 18:25
Запорiжж.Ас1 - Одеса Привок 18:30
Запорiжж.Ас1 - Бердянськ Ас 18:30
Запорiжж.Ас1 - Одеса Привок 18:30
Запорiжж.Ас1 - Приморськ Ас 18:40
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 18:55
Запорiжж.Ас1 - Веселе Ас 19:00
Бердянськ Ас - Днiпро.Дн 19:10
Запорiжж.Ас1 - Тимошiвка Мх 19:20
Кирилiвка Ас - Запорiжж.Ас1 19:25
Запорiжж.Ас1 - Енергодар Ас 19:35
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 19:55
Запорiжж.Ас1 - Чернiгiвк.Ас 20:36
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 21:05
Бердянськ Ас - Запорiжж.Ас1 21:15

Автостанция Васильевка расписание автобусов

Официальный сайт автостанции Васильевка позволяет посмотреть онлайн табло отправления автобусов а также получить справочную информацию.
Узнать самую полную, достоверную и актуальную информацию о маршрутах такую как время отправки и прибытия, междугородские остановки, модель автобуса можно позвонив за номером 0617574199 или посетив справочную автостанции Васильевка которая находится за адресом вул. Соборна ,1-а.