Розклад автобусів по автовокзалу Тячів
Довідкова інформація автовокзалу Тячів допоможе вам відшукати найоптимальніший час відправки автобусів з автостанції (АС) до найближчих чи найвіддаленіших куточків України. Офіційний сайт Тячів містить додаткову інформацію, наприклад модель та номер автобуса і кількість вільних місць. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 04:55 та прямує за маршрутом Рахів - Ужгород. Останній на цю добу автобус прямує за маршрутом Тячів - Гл.Потік(Карбунешть) та прибуває на автовокзал о 19:30. Загалом через автовокзал Тячів проходить 118 маршрутів.
Додаткову довідкову інформацію по автовокзалу Тячів можна дізнатись за телефоном 0313421252, або ж в касі автовокзалу яка знаходиться по вул.. Маяковського 4 а.
Маршрут | Відправлeння |
---|---|
Рахів - Ужгород | 04:55 |
Великий Бичків - Ужгород | 05:55 |
Тячів - Львів 8 | 06:00 |
Тячів - Івано-Франківськ | 06:00 |
Рахів - Ужгород | 06:20 |
Тарасівка - Ужгород | 06:35 |
Широкий Луг - Ужгород | 06:45 |
Тячів - Угля | 06:55 |
Одеса Привокзальна - Хуст | 07:15 |
Одеса Привокзальна - Хуст | 07:15 |
Рахів - Ужгород | 07:15 |
Хуст - Івано-Франківськ | 07:15 |
Мукачеве - Рахів | 07:45 |
Тячів - Руське Поле | 07:50 |
Лопухів - Ужгород | 08:00 |
Свалява - Солотвино | 08:16 |
Рахів - Ужгород | 08:20 |
Ясіня - Ужгород | 08:30 |
Тячів - Угля(Кривець) | 08:50 |
Тячів - Кричово | 09:00 |
Мукачеве - Івано-Франківськ | 09:03 |
Мукачеве - Івано-Франківськ | 09:03 |
Рахів - Ужгород | 09:10 |
Тячів - Кричово(Росош) | 09:20 |
Тячів - Угля | 09:20 |
Тячів - Гл.Потік(Карбунешть) | 09:30 |
Прага Ас Желінского - Рахів | 09:40 |
Тячів - Львів 8 | 09:55 |
Рахів - Ужгород | 10:00 |
Ужгород - Рахів | 10:10 |
Тячів - Тарасівка 2 | 10:10 |
Тячів - Чумальово | 10:20 |
Рахів - Ужгород | 10:30 |
Тячів - Н.Апша | 11:00 |
Тячів - Чумальово | 11:05 |
Мукачеве - Коломия | 11:05 |
Мукачеве - Коломия | 11:05 |
Ясіня - Ужгород | 11:15 |
Тячів - Широкий Луг | 11:20 |
Солотвино - Львів 8 | 11:25 |
Мукачеве - Рахів | 11:30 |
Тячів - Кричово | 11:30 |
Тячів - Угля (Балівське) | 11:30 |
Коломия - Хуст | 11:33 |
Солотвино - Свалява | 11:40 |
Тячів - В.Уголька | 12:00 |
Тячів - Новобарово | 12:00 |
Тячів - Топчино | 12:00 |
Тячів - Угля(Кривець) | 12:00 |
Тячів - Прага Ав Флоренс | 12:00 |
Ужгород - Великий Бичків | 12:15 |
Великий Бичків - Ужгород | 12:21 |
Тячів - Гл.Потік(Карбунешть) | 12:30 |
Тячів - М.Уголька | 12:30 |
Рахів - Ужгород | 12:45 |
Хуст - Одеса Привокзальна | 12:45 |
Хуст - Одеса Привокзальна | 12:45 |
Тячів - Руське Поле | 12:50 |
Коломия - Мукачеве | 13:20 |
Тячів - Широкий Луг(Пригід) | 13:20 |
Коломия - Мукачеве | 13:20 |
Ужгород - Рахів | 13:20 |
Тячів - В.Уголька (Камяний) | 13:20 |
Тячів - Кричово(Росош) | 13:40 |
Ужгород - Чернівці | 13:40 |
Ужгород - Чернівці | 13:40 |
Тячів - Комсомольськ | 13:40 |
Ужгород - Рахів | 13:55 |
Тячів - Новобарово | 14:00 |
Тячів - Ужгород | 14:00 |
Тячів - Чумальово | 14:00 |
Тячів - Чумальово | 14:05 |
Великий Бичків - Ужгород | 14:20 |
Хуст - Коломия | 14:23 |
Рахів - Мукачеве | 14:40 |
Тячів - М.Уголька | 14:45 |
Рахів - Прага Ас Желінского | 14:50 |
Тячів - Руське Поле | 14:50 |
Рахів - Прага Ас Желінского | 14:50 |
Ужгород - Великий Бичків | 14:55 |
Тячів - Угля | 15:00 |
Вишково - Київ Ав | 15:10 |
Івано-Франківськ - Мукачеве | 15:12 |
Івано-Франківськ - Мукачеве | 15:12 |
Тячів - Широкий Луг | 15:30 |
Тячів - В.Уголька | 15:30 |
Рахів - Ужгород | 15:35 |
Ужгород - Рахів | 15:40 |
Ужгород - Рахів | 16:05 |
Тячів - Варшава | 16:10 |
Тячів - Варшава | 16:10 |
Тячів - Угля (Балівське) | 16:30 |
Мукачеве - Івано-Франківськ | 16:30 |
Тячів - Гл.Потік(Карбунешть) | 16:30 |
Чернівці - Ужгород | 16:35 |
Чернівці - Ужгород | 16:35 |
Тячів - Лопухів | 16:40 |
Рахів - Мукачеве | 16:50 |
Тячів - Широкий Луг(Пригід) | 16:50 |
Тячів - Руське Поле | 17:00 |
Тячів - Тарасівка 2 | 17:00 |
Ужгород - Ясіня | 17:05 |
Ужгород - Ясіня | 17:15 |
Тячів - Прага Ас Желінского | 17:15 |
Тячів - Прага Ас Желінского | 17:15 |
Тячів - Топчино | 17:20 |
Тячів - В.Уголька (Камяний) | 17:30 |
Івано-Франківськ - Мукачеве | 17:30 |
Ужгород - Богдан | 17:30 |
Ужгород - Рахів | 17:45 |
Рахів - Ужгород | 18:15 |
Ужгород - Тарасівка | 18:20 |
Ужгород - Рахів | 18:40 |
Ужгород - Широкий Луг | 18:45 |
Івано-Франківськ - Хуст | 18:55 |
Ужгород - Рахів | 19:00 |
Ужгород - Лопухів | 19:25 |
Тячів - Гл.Потік(Карбунешть) | 19:30 |
Автостанция Тячев расписание автобусов
Официальный сайт автостанции Тячев позволяет посмотреть онлайн табло отправления автобусов а также получить справочную информацию.
Узнать самую полную, достоверную и актуальную информацию о маршрутах такую как время отправки и прибытия, междугородские остановки, модель автобуса можно позвонив за номером 0313421252 или посетив справочную автостанции Тячев которая находится за адресом вул.. Маяковського 4 а.