Розклад автобусів по автовокзалу Сніжне Куп

Довідкова інформація автовокзалу Сніжне Куп допоможе вам відшукати найоптимальніший час відправки автобусів з автостанції (АС) до найближчих чи найвіддаленіших куточків України. Офіційний сайт Сніжне Куп містить додаткову інформацію, наприклад модель та номер автобуса і кількість вільних місць. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 06:10 та прямує за маршрутом Торез - Луганск. Останній на цю добу автобус прямує за маршрутом Санкт-Петербург - Донецьк та прибуває на автовокзал о 17:50. Загалом через автовокзал Сніжне Куп проходить 29 маршрутів.

Показати на карті


Маршрут
Торез - Луганск 06:10
Торез - Луганск 07:10
Москва Новоясеневская - Донецьк 07:15
Красный Луч - Донецьк 07:35
Антрацит - Донецьк 07:35
Москва Новоясеневская - Донецьк 08:00
Донецьк - Луганск 08:45
Донецьк - Луганск 09:10
Донецьк - Санкт-Петербург 10:10
Донецьк - Санкт-Петербург 10:15
Донецьк - Москва Новоясеневская 10:40
Донецьк - Москва Новоясеневская 11:10
Старый Оскол - Донецьк 11:10
Санкт-Петербург - Донецьк 11:35
Донецьк - Москва Новоясеневская 11:50
Москва Новоясеневская - Горловка 12:00
Санкт-Петербург - Горловка 12:20
Москва Новоясеневская - Донецьк 12:40
Снежное - Луганск 12:50
Луганск - Торез 13:30
Донецьк - Красный Луч 13:45
Луганск - Донецьк 14:00
Горловка - Санкт-Петербург 14:30
Луганск - Донецьк 14:55
Луганск - Торез 15:45
Горловка - Москва Новоясеневская 16:45
Донецьк - Антрацит 16:50
Донецьк - Старый Оскол 17:00
Санкт-Петербург - Донецьк 17:50

Автостанция Снежное Куп расписание автобусов

Официальный сайт автостанции Снежное Куп позволяет посмотреть онлайн табло отправления автобусов а также получить справочную информацию.
Узнать самую полную, достоверную и актуальную информацию о маршрутах такую как время отправки и прибытия, междугородские остановки, модель автобуса можно посетив справочную автостанции Снежное Куп.