Розклад автобусів по автовокзалу Рогатин
Довідкова інформація автовокзалу Рогатин допоможе вам відшукати найоптимальніший час відправки автобусів з автостанції (АС) до найближчих чи найвіддаленіших куточків України. Офіційний сайт Рогатин містить додаткову інформацію, наприклад модель та номер автобуса і кількість вільних місць. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 06:00 та прямує за маршрутом Рогатин - Н.Розділ. Останній на цю добу автобус прямує за маршрутом Калуш - Варшава та прибуває на автовокзал о 20:20. Загалом через автовокзал Рогатин проходить 157 маршрутів.
Додаткову довідкову інформацію по автовокзалу Рогатин можна дізнатись за телефоном 343521499, або ж в касі автовокзалу яка знаходиться по вул. Галицька.
Маршрут | Відправлeння |
---|---|
Рогатин - Н.Розділ | 06:00 |
Черче - Івано-Франківськ АС-1 | 06:00 |
Бурштин - Львів Ав | 06:00 |
Рогатин - Івано-Франківськ АС-1 | 06:30 |
Івано-Франківськ АС-2 - Рівне | 06:35 |
Івано-Франківськ АС-2 - Рівне | 06:35 |
Рогатин - Липівка(Р) | 06:40 |
Рогатин - Чесники | 06:45 |
Стратин - Івано-Франківськ АС-1 | 06:45 |
Рогатин - Лучинці | 07:00 |
Рогатин - Фрага | 07:00 |
Липівка(Р) - Івано-Франківськ АС-1 | 07:00 |
Черче - Тернопіль | 07:20 |
Рогатин - Путятинці | 07:20 |
Долиняни - Івано-Франківськ АС-1 | 07:20 |
Рогатин - Явче | 07:30 |
Івано-Франківськ АС-2 - Львів Ав | 07:30 |
Дички - Івано-Франківськ АС-1 | 07:35 |
Руда - Івано-Франківськ АС-1 | 07:45 |
Рогатин - Великий Заланів | 07:50 |
Рогатин - Чесники | 07:50 |
Помонята - Івано-Франківськ АС-1 | 07:55 |
Івано-Франківськ АС-2 - Тернопіль | 07:55 |
Бурштин - Львів Ав | 08:00 |
Луковець Журівський - Івано-Франківськ АС-1 | 08:00 |
Рогатин - Черче(Сан) | 08:00 |
Бережани - Трускавець | 08:00 |
Буковель - Луцьк | 08:10 |
Уїзд - Івано-Франківськ АС-1 | 08:25 |
Рогатин - Калуш | 08:30 |
Верхня Липиця - Івано-Франківськ АС-1 | 08:40 |
Броди - Івано-Франківськ АС-2 | 08:45 |
Калуш - Тернопіль | 08:55 |
Городенка - Львів Ав | 08:55 |
Рогатин - Івано-Франківськ АС-1 | 08:55 |
Львів 8 - Івано-Франківськ АС-2 | 09:00 |
Галич - Львів Ав | 09:05 |
Любша - Івано-Франківськ АС-1 | 09:15 |
Львів 8 - Кути | 09:20 |
Моршин - Тернопіль | 09:30 |
Львів 8 - Івано-Франківськ АС-2 | 09:40 |
Рогатин - Букачівці | 09:40 |
Рогатин - Н.Розділ | 09:50 |
Рогатин - Калуш | 09:50 |
Рогатин - Івано-Франківськ АС-1 | 10:05 |
Яремче - Львів 8 | 10:05 |
Тернопіль - Трускавець | 10:10 |
Кути - Львів 8 | 10:25 |
Івано-Франківськ АС-2 - Варшава | 10:40 |
Львів Ав - Івано-Франківськ АС-2 | 10:45 |
Івано-Франківськ АС-1 - Черче | 10:50 |
Чернівці - Москва Новоясіньовск | 10:55 |
Рогатин - Івано-Франківськ АС-1 | 11:00 |
Самбір - Тернопіль | 11:10 |
Коломия - Львів Ав | 11:15 |
Рогатин - Н.Розділ | 11:15 |
Львів 8 - Чернівці | 11:15 |
Львів 8 - Чернівці | 11:15 |
Івано-Франківськ АС-1 - Стратин | 11:20 |
Івано-Франківськ АС-1 - Дички | 11:40 |
Черче - Івано-Франківськ АС-1 | 11:40 |
Ворохта - Львів 8 | 11:45 |
Рогатин - Букачівці | 11:45 |
Сокаль - Івано-Франківськ АС-2 | 11:50 |
Рогатин - Світанок(Р) | 11:55 |
Івано-Франківськ АС-1 - Черче | 12:05 |
Долина - Тернопіль | 12:10 |
Рогатин - Явче | 12:10 |
Львів 8 - Івано-Франківськ АС-2 | 12:18 |
Львів Ав - Івано-Франківськ АС-2 | 12:30 |
Рогатин Центр - Васючин | 12:34 |
Львів 8 - Косів | 12:35 |
Івано-Франківськ АС-1 - Уїзд | 12:35 |
Черче - Івано-Франківськ АС-1 | 12:40 |
Чернівці - Львів 8 | 12:45 |
Яремче - Львів Ав | 13:00 |
Івано-Франківськ АС-1 - Долиняни | 13:10 |
Стратин - Івано-Франківськ АС-1 | 13:10 |
Івано-Франківськ АС-2 - Варшава | 13:15 |
Івано-Франківськ АС-2 - Варшава | 13:15 |
Рогатин - Калуш | 13:25 |
Івано-Франківськ АС-2 - Львів 8 | 13:30 |
Рівне - Івано-Франківськ АС-2 | 13:30 |
Рівне - Івано-Франківськ АС-2 | 13:30 |
Рогатин - Букачівці | 13:30 |
Бурштин - Львів Ав | 13:45 |
Дички - Івано-Франківськ АС-1 | 13:50 |
Тернопіль - Самбір | 13:55 |
Рогатин - Виспа | 14:15 |
Рогатин - Івано-Франківськ АС-1 | 14:15 |
Рогатин - Стратин | 14:20 |
Уїзд - Івано-Франківськ АС-1 | 14:25 |
Чернівці - Львів 8 | 14:30 |
Рогатин - Миколаїв | 14:30 |
Чернівці - Львів 8 | 14:30 |
Рогатин - Тернопіль | 14:30 |
Львів Ав - Івано-Франківськ АС-2 | 14:40 |
Тернопіль - Івано-Франківськ АС-2 | 14:45 |
Івано-Франківськ АС-1 - Верхня Липиця | 14:50 |
Івано-Франківськ АС-2 - Львів Ав | 14:50 |
Івано-Франківськ АС-2 - Львів 8 | 15:00 |
Мамалига - Бидгощ | 15:05 |
Івано-Франківськ АС-1 - Черче | 15:10 |
Долиняни - Івано-Франківськ АС-1 | 15:20 |
Заліщики - Кралупи | 15:30 |
Івано-Франківськ АС-2 - Броди | 15:30 |
Заліщики - Кралупи | 15:30 |
Івано-Франківськ АС-1 - Луковець Журівський | 15:30 |
Коломия - Плзень | 15:35 |
Львів Ав - Городенка | 15:40 |
Рогатин - Івано-Франківськ АС-1 | 15:45 |
Рогатин - Лопушня | 15:50 |
Львів Ав - Ворохта | 16:00 |
Рогатин - Львів Ав | 16:00 |
Хуст - Хмельницький | 16:01 |
Тернопіль - Моршин | 16:05 |
Рогатин - Калуш | 16:10 |
Івано-Франківськ АС-2 - Сокаль | 16:10 |
Верхня Липиця - Івано-Франківськ АС-1 | 16:10 |
Коломия - Прага-Розтили | 16:15 |
Коломия - Познань | 16:20 |
Хмельницький - Хуст | 16:20 |
Івано-Франківськ АС-2 - Львів 8 | 16:25 |
Тернопіль - Калуш | 16:30 |
Трускавець - Бережани | 16:30 |
Львів Ав - Коломия | 16:30 |
Івано-Франківськ АС-2 - Львів Ав | 16:50 |
Рогатин Центр - Васючин | 17:09 |
Рогатин - Журавенко | 17:10 |
Івано-Франківськ АС-1 - Помонята | 17:25 |
Львів Ав - Івано-Франківськ АС-2 | 17:28 |
Рогатин - Світанок(Р) | 17:30 |
Рогатин - Виспа | 17:30 |
Рогатин - Липівка(Р) | 17:30 |
Рогатин - Калуш | 17:40 |
Рогатин - Стратин | 17:45 |
Косів - Львів 8 | 17:55 |
Трускавець - Тернопіль | 18:05 |
Львів 8 - Яремче | 18:05 |
Рогатин - Уїзд | 18:05 |
Івано-Франківськ АС-1 - Дички | 18:10 |
Львів Ав - Бурштин | 18:20 |
Львів 8 - Івано-Франківськ АС-2 | 18:25 |
Тернопіль - Долина | 18:30 |
Долина - Варшава | 18:40 |
Луцьк - Буковель | 18:40 |
Рогатин - Стратин | 18:40 |
Івано-Франківськ АС-1 - Уїзд | 18:55 |
Коломия - Варшава | 19:10 |
Коломия - Варшава | 19:10 |
Івано-Франківськ АС-1 - Долиняни | 19:15 |
Косів - Познань | 19:20 |
Львів 8 - Чернівці | 19:55 |
Тернопіль - Черче | 19:55 |
Кам.Подільський - Зелена Гура | 20:00 |
Івано-Франківськ АС-2 - Львів 8 | 20:00 |
Калуш - Варшава | 20:20 |
Автостанция Рогатин расписание автобусов
Официальный сайт автостанции Рогатин позволяет посмотреть онлайн табло отправления автобусов а также получить справочную информацию.
Узнать самую полную, достоверную и актуальную информацию о маршрутах такую как время отправки и прибытия, междугородские остановки, модель автобуса можно позвонив за номером 343521499 или посетив справочную автостанции Рогатин которая находится за адресом вул. Галицька.