Розклад автобусів по автовокзалу Решети-Ка1Ас

Довідкова інформація автовокзалу Решети-Ка1Ас допоможе вам відшукати найоптимальніший час відправки автобусів з автостанції (АС) до найближчих чи найвіддаленіших куточків України. Офіційний сайт Решети-Ка1Ас містить додаткову інформацію, наприклад модель та номер автобуса і кількість вільних місць. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 06:00 та прямує за маршрутом Решети-Ка1Ас - Н.Санжари Ас. Останній на цю добу автобус прямує за маршрутом Полтава Ас-1 - Шилівка Реш та прибуває на автовокзал о 18:30. Загалом через автовокзал Решети-Ка1Ас проходить 66 маршрутів.

Додаткову довідкову інформацію по автовокзалу Решети-Ка1Ас можна дізнатись за телефоном 0536321135; 0937920409, або ж в касі автовокзалу яка знаходиться по вул.Шевченка,5.

Показати на карті


Маршрут
Решети-Ка1Ас - Н.Санжари Ас 06:00
Решети-Ка1Ас - Кременчук Ас 06:00
Решети-Ка1Ас - Шилівка Реш 06:00
Полтава Ас-1 - Піщане 06:10
Решети-Ка1Ас - Мушти 06:20
Диканька Ас - Кременчук Ас 07:05
Мушти - Полтава Ас-1 07:30
Решети-Ка1Ас - Колотіі 07:35
Решети-Ка1Ас - Федіівка 07:40
Решети-Ка1Ас - Жовтневе Реш 07:45
Піщане - Полтава Ас-1 07:45
Решети-Ка1Ас - Шкурупіі 07:45
Решети-Ка1Ас - Братешки 07:45
Полтава Ас-1 - Кременчук Ас 07:50
Полтава Ас-1 - Лиман-1 08:00
Шилівка Реш - Полтава Ас-1 08:15
Полтава Ас-1 - Баранівка 08:21
Полтава Ас-1 - Кременчук Ас 08:30
Дружба - Полтава Ас-1 08:35
Полтава Ас-1 - Глиб.Долина 09:05
Лиман-1 - Полтава Ас-1 09:10
Решети-Ка1Ас - Сухорабівка 09:25
Решети-Ка1Ас - Полтава Ас-1 10:10
Решети-Ка1Ас - Жовтневе Реш 10:20
Решети-Ка1Ас - Шкурупіі 10:20
Полтава Ас-1 - Кременчук Ас 10:25
Решети-Ка1Ас - Колотіі 10:50
Баранівка - Полтава Ас-1 10:56
Решети-Ка1Ас - Н.Санжари Ас 11:15
Решети-Ка1Ас - Сухорабівка 11:25
Говтва - Полтава Ас-1 11:30
Полтава Ас-1 - Дружба 11:30
Решети-Ка1Ас - Плоска 11:40
Полтава Ас-1 - Березняки 12:20
Решети-Ка1Ас - Федіівка 12:30
Решети-Ка1Ас - Піщане 12:35
Решети-Ка1Ас - Полтава Ас-1 12:40
Решети-Ка1Ас - Братешки 13:00
Шамраівка - Полтава Ас-1 13:00
Полтава Ас-1 - Лиман-1 13:00
Кременчук Ас - Полтава Ас-1 13:15
Полтава Ас-1 - Шилівка Реш 13:25
Решети-Ка1Ас - Н.Санжари Ас 14:00
Лиман-1 - Полтава Ас-1 14:10
Решети-Ка-2 - Дружба 14:10
Полтава Ас-1 - Мушти 14:25
Решети-Ка1Ас - Колотіі 15:00
Дружба - Полтава Ас-1 15:00
Решети-Ка1Ас - Кременчук Ас 15:00
Мушти - Полтава Ас-1 15:30
Мушти - Полтава Ас-1 15:45
Решети-Ка1Ас - Сухорабівка 15:45
Шилівка Реш - Полтава Ас-1 16:10
Полтава Ас-1 - Піщане 16:10
Кременчук Ас - Диканька Ас 16:20
Полтава Ас-1 - Остапье 16:25
Решети-Ка1Ас - Полтава Ас-1 16:30
Решети-Ка1Ас - Колотіі 16:55
Кременчук Ас - Полтава Ас-1 16:55
Полтава Ас-1 - Березняки 17:15
Решети-Ка1Ас - Полтава Ас-1 17:20
Піщане - Полтава Ас-1 17:45
Полтава Ас-1 - Мушти 17:55
Полтава Ас-1 - Дружба 18:00
Полтава Ас-1 - Дружба 18:00
Полтава Ас-1 - Шилівка Реш 18:30

Автостанция Решети-Ка1Ас расписание автобусов

Официальный сайт автостанции Решети-Ка1Ас позволяет посмотреть онлайн табло отправления автобусов а также получить справочную информацию.
Узнать самую полную, достоверную и актуальную информацию о маршрутах такую как время отправки и прибытия, междугородские остановки, модель автобуса можно позвонив за номером 0536321135; 0937920409 или посетив справочную автостанции Решети-Ка1Ас которая находится за адресом вул.Шевченка,5.