Розклад автобусів по автовокзалу Новоазовськ АПП

Довідкова інформація автовокзалу Новоазовськ АПП допоможе вам відшукати найоптимальніший час відправки автобусів з автостанції (АС) до найближчих чи найвіддаленіших куточків України. Офіційний сайт Новоазовськ АПП містить додаткову інформацію, наприклад модель та номер автобуса і кількість вільних місць. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 04:50 та прямує за маршрутом Ялта - Горловка. Останній на цю добу автобус прямує за маршрутом Донецьк - Краснодар та прибуває на автовокзал о 19:55. Загалом через автовокзал Новоазовськ АПП проходить 24 маршрутів.

Показати на карті


Маршрут
Ялта - Горловка 04:50
Евпатория - Макеевка 06:00
Севастополь - Макеевка 06:20
Краснодар - Донецьк 06:35
Анапа - Донецьк 06:35
Краснодар - Донецьк 06:35
Анапа - Донецьк 06:35
Новоазовск - Таганрог 06:40
Севастополь - Горловка 06:55
Севастополь - Горловка 06:55
Макеевка - Евпатория 12:50
Москва Красногвардейская - Донецьк 13:50
Макеевка - Севастополь 15:15
Горловка - Севастополь 15:50
Горловка - Севастополь 15:50
Ростов - Донецьк 16:30
Таганрог - Новоазовск 16:35
Донецьк - Ростов 16:50
Донецьк - Москва Красногвардейская 17:20
Горловка - Ялта 17:50
Донецьк - Анапа 19:30
Донецьк - Анапа 19:30
Донецьк - Краснодар 19:55
Донецьк - Краснодар 19:55

Автостанция Новоазовск АПП расписание автобусов

Официальный сайт автостанции Новоазовск АПП позволяет посмотреть онлайн табло отправления автобусов а также получить справочную информацию.
Узнать самую полную, достоверную и актуальную информацию о маршрутах такую как время отправки и прибытия, междугородские остановки, модель автобуса можно посетив справочную автостанции Новоазовск АПП.