Розклад автобусів по автовокзалу Маринівка АПП

Довідкова інформація автовокзалу Маринівка АПП допоможе вам відшукати найоптимальніший час відправки автобусів з автостанції (АС) до найближчих чи найвіддаленіших куточків України. Офіційний сайт Маринівка АПП містить додаткову інформацію, наприклад модель та номер автобуса і кількість вільних місць. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 03:00 та прямує за маршрутом Севастополь - Горловка. Останній на цю добу автобус прямує за маршрутом Донецьк - Брянск та прибуває на автовокзал о 23:50. Загалом через автовокзал Маринівка АПП проходить 46 маршрутів.

Показати на карті


Маршрут
Севастополь - Горловка 03:00
Брянск - Донецьк 06:05
Брянск - Донецьк 06:05
Москва Новоясеневская - Донецьк 06:05
Севастополь - Донецьк 06:30
Снежное - Таганрог 06:30
Сочи - Донецьк 07:20
Снежное - Ростов 07:35
Торез - Ростов 07:55
Москва Новоясеневская - Донецьк 07:55
Москва Новоясеневская - Донецьк 07:55
Брянск - Донецьк 08:05
Шахтерск - Таганрог 08:31
Ялта - Донецьк 08:35
Донецьк - Москва Новоясеневская 08:40
Ростов - Донецьк 08:45
Севастополь - Донецьк 09:00
Москва Новоясеневская - Донецьк 09:45
Донецьк - Москва Новоясеневская 10:00
Донецьк - Ялта 10:35
Ясиноватая - Ростов 11:25
Ялта - Донецьк 11:40
Ялта - Донецьк 13:00
Донецьк - Ялта 13:25
Москва Новоясеневская - Макеевка 14:20
Донецьк - Москва Новоясеневская 14:25
Донецьк - Севастополь 15:20
Донецьк - Сочи 15:45
Донецьк - Ростов 16:15
Москва Новоясеневская - Донецьк 16:25
Ростов - Донецьк 16:35
Донецьк - Москва Новоясеневская 16:50
Ростов - Снежное 17:05
Таганрог - Снежное 17:30
Таганрог - Шахтерск 18:20
Ростов - Торез 18:20
Макеевка - Москва Новоясеневская 18:45
Горловка - Севастополь 19:25
Ростов - Ясиноватая 19:35
Донецьк - Ялта 19:55
Донецьк - Ростов 20:30
Донецьк - Москва Новоясеневская 20:35
Донецьк - Москва Новоясеневская 20:35
Донецьк - Брянск 21:05
Донецьк - Севастополь 21:05
Донецьк - Брянск 23:50

Автостанция Мариновка АПП расписание автобусов

Официальный сайт автостанции Мариновка АПП позволяет посмотреть онлайн табло отправления автобусов а также получить справочную информацию.
Узнать самую полную, достоверную и актуальную информацию о маршрутах такую как время отправки и прибытия, междугородские остановки, модель автобуса можно посетив справочную автостанции Мариновка АПП.