Розклад автобусів по автовокзалу Магдалин

Довідкова інформація автовокзалу Магдалин допоможе вам відшукати найоптимальніший час відправки автобусів з автостанції (АС) до найближчих чи найвіддаленіших куточків України. Офіційний сайт Магдалин містить додаткову інформацію, наприклад модель та номер автобуса і кількість вільних місць. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:20 та прямує за маршрутом Почино-Соф. - Днепр-Ск Авц. Останній на цю добу автобус прямує за маршрутом Днепр-Ск Авц - Зачепиловка та прибуває на автовокзал о 18:15. Загалом через автовокзал Магдалин проходить 70 маршрутів.

Додаткову довідкову інформацію по автовокзалу Магдалин можна дізнатись за телефоном 056921692, або ж в касі автовокзалу яка знаходиться по вул.Радянська, 14 .

Показати на карті


Маршрут
Почино-Соф. - Днепр-Ск Авц 05:20
Магдалин. Ас - Днепр-Ск Авц 05:40
Пролетарское - Днепр-Ск Авц 05:45
Красноп.(М - Днепр-Ск Авц 05:50
Зачепиловка - Днепр-Ск Авц 06:15
Царичанка Ас - Днепр-Ск Авц 06:25
Чернетчина - Днепр-Ск Авц 06:40
Топчино Чап. - Днепр-Ск Авц 06:55
Бузовка - Днепр-Ск Авц 07:10
Днепр-Ск Авц - Полтава Ас-1 07:25
Заплавка - Днепр-Ск Авц 07:30
Днепр-Ск Авц - Бузовка 07:35
Лычково - Днепр-Ск Авц 07:40
Рясское Ас - Днепр-Ск Авц 08:00
Днепр-Ск Авц - Почино-Соф. 08:25
Магдалин. Ас - Днепр-Ск Авц 08:25
Днепр-Ск Авц - Полтава Ас-1 08:30
Магдалин. Ас - Н.Моск-Скас1 09:00
Полтава Ас-1 - Днепр-Ск Авц 09:00
Днепр-Ск Авц - Йосиповка 09:10
Магдалин. Ас - Дн-Жинск Ас1 09:15
Магдалин. Ас - Днепр-Ск Авц 09:30
Полтава Ас-1 - Днепр-Ск Авц 09:50
Днепр-Ск Авц - Царичанка Ас 09:55
Бузовка - Днепр-Ск Авц 10:12
Днепр-Ск Авц - Чернетчина 10:20
Почино-Соф. - Днепр-Ск Авц 10:30
Днепр-Ск Авц - Топчино Чап. 10:34
Днепр-Ск Авц - Зачепиловка 10:35
Магдалин. Ас - Днепр-Ск Авц 10:45
Днепр-Ск Авц - Красноп.(М 11:00
Магдалин. Ас - Днепр-Ск Авц 11:05
Пролетарское - Днепр-Ск Авц 11:30
Днепр-Ск Авц - Лычково 12:00
Магдалин. Ас - Днепр-Ск Авц 12:00
Днепр-Ск Авц - Заплавка 12:20
Топчино Чап. - Днепр-Ск Авц 12:55
Красноп.(М - Днепр-Ск Авц 13:10
Чернетчина - Днепр-Ск Авц 13:20
Царичанка Ас - Днепр-Ск Авц 13:30
Лычково - Днепр-Ск Авц 13:40
Магдалин. Ас - Днепр-Ск Авц 14:00
Днепр-Ск Авц - Бузовка 14:15
Зачепиловка - Днепр-Ск Авц 14:15
Лычково - Днепр-Ск Авц 14:35
Днепр-Ск Авц - Полтава Ас-1 14:45
Заплавка - Днепр-Ск Авц 14:50
Днепр-Ск Авц - Почино-Соф. 15:01
Полтава Ас-1 - Днепр-Ск Авц 15:20
Магдалин. Ас - Днепр-Ск Авц 15:40
Днепр-Ск Авц - Полтава Ас-1 16:05
Днепр-Ск Авц - Бузовка 16:05
Днепр-Ск Авц - Полтава Ас-1 16:05
Магдалин. Ас - Н.Моск-Скас1 16:10
Почино-Соф. - Днепр-Ск Авц 16:15
Днепр-Ск Авц - Йосиповка 16:15
Бузовка - Днепр-Ск Авц 16:26
Полтава Ас-1 - Днепр-Ск Авц 16:30
Магдалин. Ас - Днепр-Ск Авц 17:00
Днепр-Ск Авц - Топчино Чап. 17:04
Днепр-Ск Авц - Рясское Ас 17:30
Днепр-Ск Авц - Рясское Ас 17:30
Днепр-Ск Авц - Царичанка Ас 17:40
Днепр-Ск Авц - Царичанка Ас 17:40
Магдалин. Ас - Днепр-Ск Авц 17:45
Бузовка - Днепр-Ск Авц 18:00
Днепр-Ск Авц - Заплавка 18:05
Днепр-Ск Авц - Лычково 18:10
Днепр-Ск Авц - Зачепиловка 18:15
Днепр-Ск Авц - Зачепиловка 18:15

Автостанция Магдалин расписание автобусов

Официальный сайт автостанции Магдалин позволяет посмотреть онлайн табло отправления автобусов а также получить справочную информацию.
Узнать самую полную, достоверную и актуальную информацию о маршрутах такую как время отправки и прибытия, междугородские остановки, модель автобуса можно позвонив за номером 056921692 или посетив справочную автостанции Магдалин которая находится за адресом вул.Радянська, 14 .