Розклад автобусів по автовокзалу Дніпроруд

Довідкова інформація автовокзалу Дніпроруд допоможе вам відшукати найоптимальніший час відправки автобусів з автостанції (АС) до найближчих чи найвіддаленіших куточків України. Офіційний сайт Дніпроруд містить додаткову інформацію, наприклад модель та номер автобуса і кількість вільних місць. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:50 та прямує за маршрутом Енергодар Ас - Бердянськ Ас. Останній на цю добу автобус прямує за маршрутом Бердянськ Ас - Енергодар Ас та прибуває на автовокзал о 19:30. Загалом через автовокзал Дніпроруд проходить 39 маршрутів.

Додаткову довідкову інформацію по автовокзалу Дніпроруд можна дізнатись за телефоном 0617562761, або ж в касі автовокзалу яка знаходиться по вул. Нижня, 58.

Показати на карті


Маршрут
Енергодар Ас - Бердянськ Ас 05:50
Енергодар Ас - Днiпро.Дн 06:10
Енергодар Ас - Кирилiвка Ас 06:15
Енергодар Ас - Москва Тепст 06:35
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 06:35
Енергодар Ас - Москва Тепст 06:35
Запорiжж.Ас1 - Енергодар Ас 07:45
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 08:10
Запорiжж.Ас1 - Каховка Хрс 08:20
Запорiжж.Ас1 - Кишинiв Млд 08:30
Запорiжж.Ас1 - Кишинiв Млд 08:30
Запорiжж.Ас1 - К-Днiпров.Ас 08:45
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 08:55
Запорiжж.Ас1 - Гюнiвка Вб 08:55
Запорiжж.Ас1 - Енергодар Ас 09:40
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 10:35
Мелiтопо.Ас1 - Енергодар Ас 10:50
Енергодар Ас - Мелiтопо.Ас1 10:55
Запорiжж.Ас1 - Херсон Хрс 10:55
Запорiжж.Ас1 - Херсон Хрс 10:55
Запорiжж.Ас1 - Гюнiвка Вб 11:15
Енергодар Ас - Днiпро.Дн 11:15
Запорiжж.Ас1 - В.Знам`Ян.Кд 12:40
Запорiжж.Ас1 - Енергодар Ас 13:10
Енергодар Ас - Мелiтопо.Ас1 13:10
Запорiжж.Ас1 - Енергодар Ас 13:20
Запорiжж.Ас1 - Петровськ.Кд 13:35
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 14:35
Запорiжж.Ас1 - В.Рогачи.Хрс 15:35
Запорiжж.Ас1 - Енергодар Ас 15:50
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 16:45
Мелiтопо.Ас1 - Енергодар Ас 16:50
Запорiжж.Ас1 - Доброволь.Ве 17:20
Запорiжж.Ас1 - В.Лепети.Хрс 17:30
Запорiжж.Ас1 - Iльїн.Зуп Кд 17:50
Енергодар Ас - Запорiжж.Ас1 18:20
Запорiжж.Ас1 - Одеса Привок 19:15
Запорiжж.Ас1 - Одеса Привок 19:15
Бердянськ Ас - Енергодар Ас 19:30

Автостанция Днипроруд расписание автобусов

Официальный сайт автостанции Днипроруд позволяет посмотреть онлайн табло отправления автобусов а также получить справочную информацию.
Узнать самую полную, достоверную и актуальную информацию о маршрутах такую как время отправки и прибытия, междугородские остановки, модель автобуса можно позвонив за номером 0617562761 или посетив справочную автостанции Днипроруд которая находится за адресом вул. Нижня, 58.