Розклад автобусів по автовокзалу Авіло-Успенка АПП

Довідкова інформація автовокзалу Авіло-Успенка АПП допоможе вам відшукати найоптимальніший час відправки автобусів з автостанції (АС) до найближчих чи найвіддаленіших куточків України. Офіційний сайт Авіло-Успенка АПП містить додаткову інформацію, наприклад модель та номер автобуса і кількість вільних місць. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 00:10 та прямує за маршрутом Горловка - Ростов. Останній на цю добу автобус прямує за маршрутом Донецьк - Ялта та прибуває на автовокзал о 21:00. Загалом через автовокзал Авіло-Успенка АПП проходить 65 маршрутів.

Показати на карті


Маршрут
Горловка - Ростов 00:10
Ростов - Горловка 03:00
Ялта - Донецьк 04:05
Волгоград - Донецьк 05:00
Москва Щелковский - Донецьк 05:45
Москва Щелковский - Донецьк 05:45
Геленджик - Донецьк 05:50
Геленджик - Донецьк 05:50
Анапа - Донецьк 06:20
Анапа - Донецьк 06:20
Донецьк - Ростов 07:30
Москва Центральная Ас - Донецьк 08:20
Севастополь - Донецьк 08:45
Донецьк - Ростов 08:56
Донецьк - Москва Южные Ворота 09:00
Москва Новоясеневская - Горловка 09:15
Донецьк - Ростов 09:30
Донецьк - Ростов 09:30
Ростов - Донецьк 09:45
Пятигорск - Донецьк 10:00
Горловка - Москва Новоясеневская 10:10
Ростов - Донецьк 10:35
Горловка - Ростов 11:00
Ростов - Донецьк 11:35
Ростов - Донецьк 11:35
Донецьк - Казань 11:45
Ялта - Донецьк 12:20
Донецьк - Ростов 12:40
Донецьк - Севастополь 13:15
Донецьк - Москва Центральная Ас 13:25
Нижний Новгород - Донецьк 13:30
Москва Новоясеневская - Донецьк 13:35
Ростов - Донецьк 13:35
Донецьк - Ростов 13:40
Москва Южные Ворота - Донецьк 13:50
Донецьк - Москва Щелковский 14:05
Донецьк - Москва Щелковский 14:05
Донецьк - Ялта 14:20
Донецьк - Ялта 14:20
Донецьк - Москва Новоясеневская 14:25
Донецьк - Волгоград 14:30
Ростов - Горловка 14:35
Донецьк - Нижний Новгород 14:55
Ялта - Донецьк 15:00
Москва Южные Ворота - Донецьк 15:30
Казань - Донецьк 16:30
Донецьк - Москва Южные Ворота 16:30
Ялта - Донецьк 16:45
Ялта - Донецьк 16:50
Ростов - Донецьк 17:05
Донецьк - Ялта 17:10
Москва Новоясеневская - Донецьк 17:25
Москва Новоясеневская - Донецьк 17:25
Донецьк - Пятигорск 18:35
Донецьк - Ялта 18:50
Москва Красногвардейская - Донецьк 19:00
Донецьк - Москва Красногвардейская 19:30
Донецьк - Анапа 19:50
Донецьк - Анапа 19:50
Донецьк - Ростов 19:55
Ростов - Донецьк 20:15
Донецьк - Москва Новоясеневская 20:40
Донецьк - Геленджик 20:45
Донецьк - Геленджик 20:45
Донецьк - Ялта 21:00

Автостанция Авило-Успенка АПП расписание автобусов

Официальный сайт автостанции Авило-Успенка АПП позволяет посмотреть онлайн табло отправления автобусов а также получить справочную информацию.
Узнать самую полную, достоверную и актуальную информацию о маршрутах такую как время отправки и прибытия, междугородские остановки, модель автобуса можно посетив справочную автостанции Авило-Успенка АПП.